Koszulki dla mamy i córki

Jeżeli szukasz wspólnego prezentu dla siebie i swojego dziecka, przedstawione koszulki dla mamy i córki okażą się idealnym pomysłem, o praktycznym zastosowaniu. Ubrania możesz zakupić w atrakcyjnych zestawach, wybierając dowolną ilość sztuk. Komplety koszulek dla mamy i córki charakteryzują się różnorodnymi wzorami i napisami, niektóre z nich można dostosować do indywidualnych wymagań, takich jak imię dziecka na koszulce.

Koszulki mama/córka

1. Zestaw koszulek dla rodziców i córki beauty beast mini beauty

Koszulki dostępne są w przeróżnych kolorach (białym, granatowym czy różowym), każda z nich posiada nawiązujące do siebie motywy. Na damskiej koszulce widnieje napis "Beauty", pod nim umieszczona została czerwona kokarda. Koszulkę dla córki charakteryzuje identyczna kokarda oraz napis "Mini Beauty". Komplet można wykorzystać jako wspólny prezent rodzinny. Ubrania posiadają wygodny, klasyczny krój, gwarantujący pełen komfort noszenia.
KUP

2. Zestaw koszulek dla rodziców i dziecka mama tata córka

Podany zestaw stanowi świetną opcję na prezent o zabawnym przesłaniu. Na koszulce przeznaczonej dla rodzica umieszczono nadruk "MAMA" wraz ze słabnącą baterią, natomiast koszulka dla dziecka zawiera napis "CÓRKA", a pod nim widnieje całkowicie naładowana bateria. Koszulki damskie, dla mamy i córki, dostępne są również w kolorze różowym. Ubrania dostępne są w rozmiarach od XS do XXL.
KUP

3. Zestaw koszulek dla rodziców i dziecka z imieniem ciekawy

T-shirty dla rodziców posiadają ten sam nadruk, ukazujący liściaste drzewko. Na jednym z listków można odnaleźć napis "Mama". Koszulka dla dziecka wyróżnia się motywem jabłka, na którego listku umieścić można dowolne imię dziecka. Ten spersonalizowany prezent może okazać się idealną niespodzianką dla najbliższych. Kolory i rozmiary posiadają różnorodny wybór, a sam zestaw wykonany jest w 100% z ekologicznej bawełny.
KUP

4. Zestaw koszulek dla rodziców i córki Queen 01 Princess 01 King 01

Koszulka z napisem "Queen 01" przeznaczona jest dla kobiet; jest taliowana i dostępna w kobiecych kolorach. T-shirt dla córki charakteryzuje się napisem "Princess 01" - ubranie nie jest taliowane, a jego klasyczny krój gwarantuje komfort podczas noszenia. Wykonany na koszulkach nadruk jest profesjonalny i wytrzymały (utrzymuje się nawet po ponad 100 praniach). Ekologiczna bawełna zapewnia swobodne i przyjemne użytkowanie.
KUP

5. Zestaw koszulek dla rodziców i córki łobuziara mała łobuziara łobuz

Napisy umieszczone na koszulkach, to kolejno - "Łobuziara" lub "mała Łobuziara". Dodatkowo przy literce "o" domalowano diabelskie różki oraz ogon. Damska koszulka taliowana dostępna jest również w kolorze różowym, pozostałe można zakupić w takich kolorach jak: czarny, niebieski czy biały. Wszystkie sztuki posiadają zaokrąglone dekolty. Szeroki wybór rozmiarów umożliwia bezproblemowe znalezienie odpowiednich koszulek - dostępne są rozmiary od XS do XXL. Trwały nadruk zachowuje wyrazisty kolor przez lata.
KUP

6. Zestaw koszulek dla rodziców i dziecka renifer

Koszulki z uroczym motywem renifera mogą okazać się świetnym pomysłem na Gwiazdkę - posiadają jednakowy nadruk. Najwyższą jakość produktu gwarantuje 100% ekologicznej bawełny, gwarantującej przyjemne użytkowanie. Dodatkowe wzmocnienie na ramionach, to większy komfort podczas noszenia. Damska koszulka podkreśla kobiecą sylwetkę, a tylna część lamówki wykończona została tkaną taśmą. Można również umieścić spersonalizowany napis z tyłu koszulki.
KUP